עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מה שקשור אלי

את משהו מיוחד

30/01/2014 21:10
אסנת נעים
זמרת יוצרת, נשים, חוזרת בתשובה

ובכן למעשה זו הפעם הראשונה שאני מנהלת כמעיין יומן אישי ווירטואלי . אז איך עושים את זה בלי לעשות חזרות, בלי לנגן,  בלי להקליט או להשמיע? אז הנה אני מתחילה לקשט את הדף באותיות ומספרת לכם  אודותיי:

שמי אסנת נעים, זמרת יוצרת. נשואה אם לארבעה וחוזרת בתשובה. בנוסף להיותי זמרת אני מתמחה במגוון מקצועות  - כובסת, יועצת, שדכנית, טבחית, אשת איש, אמא,ילדה, בת מלך .ועוד.....וחיילת בצבא השם כ 11 שנה. כיום, לאחר 3 שנים לצאת אלבומי הראשון:"את משהו מיוחד" אני מייחלת לעצמי לפרסם אלבום זה  בקדושה לשמח לרגש ולרומם נפש כל בת בישראל.

האלבום מכיל חומרים שנאספו מחוויות העשור השלישי לחיי.  עשור מרתק, מחדש, ומאתגר, בחסות השם יתברך.

באיזו שהיא נקודה במהלך כתיבת השירים שבקעו באופן פלאי מבטני, בקע לו השיר "את משהו מיוחד",  השיר שהומלך למלך האלבום .

מה הסיבה  שהכותרת :"את משהו מיוחד " מרגישה כל כך מדויקת ?

כי כך אני חשה ומרגישה  שאשה הינה ברייה מורכבת מכל הרבה פרטים -  חיצוניים ופנימיים, ארציים ורוחניים, ויש לה את הידע הערנות והחיבור הבטני לנווט ולפקד על ספינת ביתה באופן מושלם .

רק שאנחנו צריכות תזכורת על בסיס יומי  קבוע שאנו כאלו מיוחדות ואהובות ואולי השיר הזה הוא סוג של חיבוק שמימי, מתנה לנו הנשים.

כי אם נקפוץ כמה שורות למעלה נרצה להפיק לעצמנו מסיבת ניצחון והודיה יום יומית על היכולת העל טבעית והזכות שניתנה לנו  לנצח על  קונצרט ביתנו המתנגן מכל כך הרבה כלי נגינה.


חברותיי היקרות  אם להיות כנה אתכן עד הסוף לא אני יצרתי אלבום זה פשוט ניתנה לי הזכות לחשוף אותו.  אולי זה נישמע כמו ענווה בכוח אבל האמת שזו האמת   מתוך חווית חיי האמונית הבנתי שהשראה הנה הבנה והארה מן השמיים היא, ואני ככלי ביד יוצרי !   
גלית אסויד
28/07/2016 13:35
שלום רב

ברצוני לרכוש את הדיסק

מה עושים?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: