עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מה שקשור אלי

בסימן חודש אדר

16/02/2014 10:55
אסנת נעים
חודש אדר, כי טוב, תפילה, מילות השיר

בכל שנה עם כניסתו של חודש אדר איכשהו  אני מחליקה במדרון העצב ומתחננת מאבי שבשמים שיזמן מתחת לרגלי רמפת הגיון, שתקפיץ אותי חזרה לרמה סבירה  של ערנות בהכרת הטוב והיופי הסובב אותי.

למה דווקא כאן ועכשיו בחודש אדר, שבו אני אמורה לחוש קלילה וזורמת, זה מרגיש אצלי כמו ששתי משקולות נעולות על קרסוליי ומכבידים את תנועותיי.  ושלא נדבר על עיבוד הנתונים של מוחי המתבצע במהירות צבית אם בכלל.

למה דווקא עכשיו ההווה לא מהבהב בי ואני שוחה לאיבוד בים חוסר הוודאות של מה יהיה עלי ומה תחליטי? אז ככה: בתוך כל הסחרור האובדני הזה מצאתי נקודה טוב לגעת בה ולברר אותה

עניין חודש אדר שתוקף אותי באכזריות ומבצע בי מחטפי פתע לפינות חשוכות הוא לא עניין בלעדי שלי.

נקודת הזמן של חודש זה הוא תזמון  אלוקי של ירידת דין על עם ישראל ואיתו סוד היפוך הגזרה המרה והפיכתה  לשמחת השמחות  .חודש דו מסלולי ומפותל שדורש מאיתנו לאמן את שרירי האמונה בכדי לצאת מחוזקים ממנו .

ובקשר אליי, לא נראה לי שאנעל את לסתותיי  למשך שלושה ימים, אך בהחלט אבכה לריבונו של  עולם שידליק בי הרצון להרעיד את מיתרי קולי ותפילה פשוטה ותמימה תחתור אל מתחת כסא כבודו  של השם יתברך שייקח ממני כל מחשבה בוצית וטובענית המאיימת על שמחתי.

זהו, תפילה! רק תפילה ועוד תפילה  ובעז"ה ניוושע כי הלא זה בדיוק מה שהתרחש באותו חדש אדר בממלכה הפרסית   אנו נמצאים באותה נקודת זמן נדירה שדרכה משתלשל לו עת רצון להושיע את עם ישראל (גם על פרטיו הקטנים) כמו בימים ההם אך בזמן הזה .

אמן כן יהי רצון.

 

‏כי טוב


מהיום נגדיל לראות כי   טוב 

נקום מהחסר, נשיג את השלם.

בניגון בשיר חדש נעיר 

כוח שמזיז לדרך בטוחה

וההרים הגבעות והימים ישמחו במילואם 

אם נגדיל לראות כי טוב

כי טוב כי טוב עכשיו טוב עכשיו טובכתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: