עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מה שקשור אלי

עדיין בסימן אדר - בסימן בריאות

24/02/2014 20:48
אסנת נעים
חודש אדר, תזונה בריאה

 

על ניקויי רעלים שמעתן ? אני מניחה שעניין אכילה נכונה ובריאה מעסיק לא מעט אנשים בשנים האחרונות  . אנו חיים בתקופה עמוסה  בהיצע מטורף של מוצרים מורעלים ומרעילים. אפילו מוצרים בסיסים כמו ירקות וביצים,  והאזרח הקטן נופל קורבן בכיסו ובריאותו.  אז מה עושים ?  לא שאני מבינה גדולה  בענייני קולינריה אבל אולי ניתן הצצה אל עולם הצומח המופלא והמושלם שהשם שתל בגנו לכבודנו  . סלק, גזר, בננה, חסה, כרוב, אגס,  תפוח, לימון, גמבה, בטטה  ועוד ...  קיבת האדם לא יודעת מרגוע אם כל אלו לא באים אל קרבה .

 ממש אתמול רכשנו מכונת סחיטת מיצים קשים. המכונה הזו סוחטת כל פרי וירק .למען האמת בעלי הוא בעל המעוף וכושר ההתמדה בענייני בריאות ובכלל. אז עכשיו כל הבית שלי הפך לגן ירק. הגזרים מציצים אליי מכל פינה הסלק מדגם לי את השירותים בצבעים חדשניים, רעשניים.  והתפוחים האדומים מפתים ומככבים על המדף. זהו, נראה לי שהעברתי את הרעיון.

במקרה הפרטי שלי, כמו שכבר הזכרתי, אני לא  מככבת בנושאי בריאות. ונהפוך הוא, אני אף מסוגלת לארח בקיבתי על הבוקר מנת  המבורגר ללא שום בעיה. אך,  איכשהו, מיץ הגזר של הבוקר, על הבוקר, אמר את דברו. וזה הרגיש כמו שבתוך  שתי עיני דלקו זוג פנסים עוצמתיים, הגוף נימתח, והרגליים התרוממו גבוה מהרגיל לעוד ועוד צעדים. כל כך פשוט, כל כך זמין, כל כך לא יקר, וכל כך בריא. צריך להעיר את העיניים המקוריות שהקדוש ברוך הוא ברא לנו, ולהסיר את העדשות הצבעוניות והשקריות  שמבקשות להורגנו.

כל הטוב שברא השם, קיים. רק  שכנראה שעמם לנו, והתחלנו "לברוא" בעצמנו שקרים טעימים וקטלניים. וחמור מזה התחלנו גם להאמין בשקרים אלו.  אז אין ייאוש בעולם כלל,  ומהיום נגדיל לראות כי טוב, ונעיר את הזיכרון של הדברים הבריאים, באכילה, במחשבה, בתפילה. ונזיז עצמנו למקום שכולו בריא טעים וטוב,  אמן ואמן.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: