עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מה שקשור אלי

לכבוד שבת

06/03/2014 16:59
אסנת נעים
שבת, חוזרת בתשובה

מדהים איך שהיום השביעי מנהיג ומולך על שאר ימות השבוע. את תחילת תהליך החזרה בתשובה שלי בחרתי  בקיום שמירת שבת . בתחילה כמובן, זרמתי עם הרעיון וזה אומר שלא בדיוק שמרתי כהלכתה אלא התבטלתי לקו המנחה של שב ואל תעשה דבר.  הפרטים החשמליים בבית המשיכו להידלק ולהיכבות, רק שאני חסמתי את מרחב התנועה  ונשארתי בבית (התהליך היה בשותפות מלאה עם בעלי)

במשך חצי  השנה הראשונה לתשובתי, בכל שבת בכיתי , ובתום  תקופה זו כנראה שהוטמרתי.  הרעש של אותם פרטים חשמליים כבה, אך עד מהרה נדלק לו רעש חדש, רעש  ה מ   ח  ש ב  ה.    מכירות את זה ? בגדול במשך שתיים עשרה שנה באה אצלי שבת המלכה ומספרת לי על עצמי : מתבייתת על מידותיי  בחלקן  הלא מאוזנות ,מגדילה אותן ,מצלמת ,ושולחת אותן בלינק של קדושה לתוספת נשמתי . הכוורת של הרצון האלוקי מעורבבת  בשבת שבה השקט  השבתי מגלה לי את המחשבות הצעקניות והמתמרדות שלי שמתחבאות במחילות נפשי ,אבל מלך העולם  בוחן כליות ולב הרי רוצה בטובתי, ובתפילתי.ולשם כך באה השבת לרפאני ואיך בדיוק:  הקב"ה הצית בי הרצון  ללמוד  להתפלל על פגמי ולבקש עליהם בזכות השבת,  ולהוסיף ולבקש מאתו יתברך  שישלים בי את חסרונותיי , וכמובן ששלושת הסעודות  הקדושות והגאוניות שמזינות את הנפש וגם מעייפות את מחשבות החול ומזיזות  אותם מחוץ לתחום שבת . נעילה מרכזית זו המילה שעוברת לי בראש וזה אמיתי. שבת זהו זמן חדש אבל גם לזה צריך לזכות ואפילו מתפללים על זה בברכת המזון :"ואל תהי צרה ויגון  ביום מנוחתנו".

בכל אופן מי שהניע את הפוסט השבתי הזה הוא בעלי בעקבות שיחה שניהלנו ביום שני בבוקר:

איך ביום שני אתה מרגיש את שבת? איך היא יונקת ומושכת את ששת ימי החול אליה?  אלו הם ללא ספק זמני משיח ובחינת השבת מפזרת רושם בלבבות עם ישראל הקדוש . שישה ימים מזדרזים להגיע לחניה הסופית ליום השבת שזהו רמז ענק לגאולתנו הקרובה.. בעז"ה

בתפילה עמוקה אני מבקשת  מריבונו של עולם את המשחתו של משיחנו ואת  גאולתנו  עוד ממש היום אמן ואמן

לילך ציבעוני
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: