עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מה שקשור אלי

ספירת העומר

20/05/2014 21:34
אסנת נעים
ספירת העומר, אמונה, אתגרים

בס"ד

עכשיו בוקר  אני מקווה שאצליח לרגש  ולחזק את עצמי  ואתכן  קוראות אהובות  עם מחסן האותיות שהצטברו  בבטני עוד  מלפני פסח

האמת שממש לפני פסח הייתה לי יציאת מצרים פרטית במובן הטכני,  ניהלתי  את מעבר הדירה העשירית בחיי.  יש אומרים תיקון, יש  אומרים הקדוש ברוך הוא גם לו אין בית לשכון בו.  בכול אופן  גלות רצינית. אבל  אני צריכה להצדיק את דרכי האמונית, על כן אתמקד בהודיה  לריבונו של עולם על שמתח את קירות ביתי,  ורווח לי. מה גם שניתנה לי פיסת שמיים גלויה  שזה ממש שדרוג רציני עבורי.

הבלוג הזה הוא מעיין מכתב התפעלות  מחברה קרובה ויקרה שריבונו של עולם שלח לה אתגר  הנמצא בין הראשונים בסולם האתגרים. מה שנתן לי סוג של השראה לכמה השורות הבאות בעז"ה

אנו נמצאים בימי ספירת העומר, ימים של עבודת נפש חזקה.  יצאנו ממצרים, השם פתח את קירות הים ובהשגחה פרטית גלויה  שלף אותנו מתקיעות בת מאות שנים . וכעת, יש תחושה שריבון עולם מסתתר במידת הסתרה  גדולה. כמו אב לפעוט המלמד את בנו את צעדיו הראשונים ומשחרר אחיזת אצבעותיו עם אלו של בנו ומעניק לבנו להתנסות  בפסיעותיו הראשונות   ולנוע בזכות עצמו.  כך, בתקופה זו,  אנו ממש בבחינת אותו הפעוט. שהרי ניתן לחוש בדחיסות האתגרים הנדרשים מאתנו לנוע בהם במידות טובות  ואמונה גדולה.   וכך נזכה למעשה  להגיע  למעמד  קבלת  התורה הקדושה . כמובן שמי שמחובר לשקע הרוחני היהודי יש באמצעותו הכלים להגדיל את הקיבולת האמונית בזמן יקר שכזה . שהרי כל אחד מאתנו הוא כלי  שלם להשם יתברך שניתן לצקת לתוכו עניינים של העולם הזה רק שאם לא נעשה לינק להשם יתברך בכול,  ונברר  את תנועתנו מתוך קדושה נשתגע  ונאבד תקווה.

ריבון עולם נימצא בכל שכבות ההסתרה. שלבי הגילוי הם מכאיבים, חזקים, ומאירים בעוצמה אדירה, כשהם מקלפים את הקליפות  שמצילות על האור האלוקי . האור החדש רוקם בגד חדש לנפשנו ונשמותינו היקרות מאוד למלך מלכי המלכים

אין להרהר אחר ריבונו של עולם. על כן אין מציאות שמקיפה אותי שהיא  אינה שייכת לי על כן עליי להתחזק גם מתוך השכבה התחתונה ביותר ואף בתוך הקליפה המחשיכה את האור האלוקי  בהסתרת ההסתרות ומשם לזעוק להשם יתברך שישבור את הקליפות ואור חדש וגדול  יצבע את המציאות השייכת רק לי באור של תקווה שמחה אהבה התחדשות ואמונה.

אמן כן יהיה רצון

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: